česky   svisloid.gif   english   svisloid.gif   deutsch
Hlavní stránka  >  Služby  >  Péče o dřeviny  >  Sekání trávy

Sekání trávy - ceník sečení

Seč travnatých ploch provádíme u rodinných domů, komerčních objektů, městských parků a ploch, nebo volných travnatých ploch.

Firma COVENANT zahrady a parky vlastní širokou škálu sečných zařízení. V provozu máme cepákové sekačky, křovinořezy, vřetenové sekačky, komunální sekačky a Kubota komunální sekačku se sběrem a vyklápěním do výšky. Dále máme v provozu několik strojů na péči o trávník. Jsou to: sečka, hnojička, aerifikátor, verticut, slupovačka trávníkového drnu a stroj na Topdressing. S takto profesionálním vybavením a kvalifikovanými pracovníky s dlouholetou praxí poskytujeme špičkovou péči o Vaše trávníky. Naše sekačky jsou pod stálou péčí servisního mechanika.

Správné sekání trávy

Pro kvalitní trávník je potřeba častá seč. V jarním období a začátkem léta se seč trávníku provádí jednou týdně. Také je potřeba dostatek kvalitního trávníkového hnojiva a dostatek zálivky. Poté se dosáhneme atraktivního vzhledu trávníku. Naše firma Vám připraví plán a celoročně se Vám o trávník postará. Samozřejmě, že Vás včas upozorníme, kdy a jaké práce jsou v daném termínu potřeba. Zohledňujeme také počasí v daném roce. Trávník v naší péči pak bude ozdobou Vaší zahrady.

Cena sekání trávy

Cena sekání trávy se vždy odvíjí od aktuálního stavu zelené plochy. Kontaktujte nás a my Vám připravíme cenovou nabídku dle Vašich požadavků a možností v závislosti na stavu Vašeho trávníku.

Služby

Kontakt

COVENANT
zahrady a parky s.r.o.

Mendelova 540/21
Praha 11 - Háje
149 00

: 28403151
DIČ: CZ28403151

Projektový manažer:
+420 606 725 107

Přípravářka:
+420 602 642 453

ICQ: 339 506 743

Covenant E-mail:
[javascript protected email]COVENANT zahrady a parky, s.r.o. - idatabaze.czZahradnické služby, práce - idatabaze.cz