česky   svisloid.gif   english   svisloid.gif   deutsch
Hlavní stránka  >  Služby  >  Prodej  >  Dřeviny - okrasné keře

Dřeviny - okrasné keře - stromky

realizace_zahrad__vysadba_travin__vysadba_okrasnych_keru.jpg

Firma COVENANT zahrady a parky nabízí široký sortiment okrasných keřů, trvalek a trav, sezóně také nabízíme hlíznaté rostliny a cibuloviny.

Okrasné keře Vám dovezeme ve vysoké kvalitě. Jezdíme rostliny vybírat do všech školek v České republice. Jezdíme také do zahraničí zejména do Německa Holandska nebo Itálie, kde vybíráme převážně nadstandardní stromy, které v České republice nejsou. Z českých školek spolupracujeme s těmito školkami: Arboeko, Školky Montano, spol. s r.o., Školní lesní podnik v Kostelci nad Černými lesy, Lesy hl. m. Prahy, Okrasná školka Kbely a Ďáblice, Agarden, Dagmar Levová - Zahradní centrum Slaný, Gabriel s.r.o., ŠKOLKY ALEJ, s.r.o., Školky Litomyšl, spol. s r.o., Pereny Dagmar Pešičkové a další. Ze zahraničních školek to jsou Lorberg, Lappen, Lorenz von Ehren a Ley. V případě zájmu můžeme dovést širokou škálu trvalek a trav ze zahraniční školky Foesrher – Stauden.

Stačí nás poptat a my Vám připravíme cenovou nabídku rostlinného materiálu na míru. Rostliny Vám prodáme jak ve velké množství tak také i kusově.

Při prodeji okrasných keřů Vám poskytneme odborné zahradnické rady pro zdárný růst rostliny. Naši kvalifikovaní zahradníci Vám rádi poradí jak keřík vysadit, na jaké stanoviště a jak o něj pečovat po výsadbě. Každá rostliny má své nároky, proto se nás neváhejte zeptat na radu. Poradíme Vám, i když už nebudete u nás. Stačí nám zavolat nebo nás kontaktovat elektronicky a to na email [javascript protected email]. Jsme připraveni na jakékoliv Vaše zahradnické otázky.

V případě, že si rostliny chcete vybrat sami. Vám můžeme připravit speciální plán a objet zahradní školky s Vámi. Budeme informovat dané školky a Ti Nás budou očekávat a budou nám k dispozici. Můžeme navštívit jak české tak i zahraniční školky. Vždy záleží na Vás.

Služby

Kontakt

COVENANT
zahrady a parky s.r.o.


Mendelova 540/21
Praha 11 - Háje
149 00

: 28403151
DIČ: CZ28403151

Jednatel společnosti:
+420 602 622 856

Projektový manažer:
+420 606 725 107

Přípravářka:
+420 602 642 453

ICQ: 339 506 743

Covenant E-mail:
[javascript protected email]COVENANT zahrady a parky, s.r.o. - idatabaze.czZahradnické služby, práce - idatabaze.cz