česky   svisloid.gif   english   svisloid.gif   deutsch
Hlavní stránka  >  Služby  >  Prodej  >  Travní semeno - koberce

Travní semeno - koberce

dreamstimefree_1495585_1_0_1.jpg

Firma COVENANT zahrady a parky nabízí široký sortiment trávníkových směsí. Připravíme nebo doporučíme Vám ideální složení trávníkové směsi pro Váš daný pozemek. Při výběru trávníkové směsi respektujeme morfologické a biologické odlišnosti jednotlivých travních druhů, dále zohledníme intenzitu či extenzitu trávníku v budoucnosti, také respektujeme půdní typ a druh.

Nejprodávanějším typem směsi pro trávníky je směs pro okrasné trávníky. Jsou to trávníky estetické. Jsou to trávníky husté, jemné a vyrovnané.

Základ směsi pro okrasné trávníky tvoří kostřava červená. Do směsi pro suchá stanoviště je vhodným doplňkovým druhem kostřava ovčí, která zvyšuje suchovzdornost porostu. Ve směsích pro vlhká a střední stanoviště se kostřavy červené doplňují psinečkem tenkým. Pro odolnost vůči zátěži přidáváme do travních směsí lipnici luční.

V případě zájmu Vám připravíme travní směs i pro golfové trávníky (speciálně pro jamkoviště - greens, okolí jamkoviště - forgreens, dráhy golfových hřišť – fairways, odpaliště – tees, okolní plochy – semiroughs a rouge), pro rekreační trávníky, trávníkové směsi pro krajinné trávníky, komunikační trávníky či střešní trávníky.

realizace_zahrady_5_2.jpg

COVENANT zahrady a parky Vám také přiveze a položí trávníkový koberec. Dovážíme od desítek metrů až tisíce metrů. Trávníkový koberec je ideální pro aktuální zelený stav. Přijedeme, položíme, odjedeme a máte krásný zelený trávník. Nemusíte čekat týdny, než se Vám zazelená trávník z výsevu.

Stačí nás poptat a my Vám připravíme cenovou nabídku travní směsi na míru. Poradíme Vám, i když už nebudete u nás. Stačí nám zavolat nebo nás kontaktovat elektronicky a to na email covenant@covenant.cz. Jsme připraveni na jakékoliv Vaše zahradnické otázky.

Služby

Kontakt

COVENANT
zahrady a parky s.r.o.


Mendelova 540/21
Praha 11 - Háje
149 00

: 28403151
DIČ: CZ28403151

Jednatel společnosti:
+420 602 622 856

Projektový manažer:
+420 606 725 107

Přípravářka:
+420 602 642 453
 

Covenant E-mail:
[javascript protected email]COVENANT zahrady a parky, s.r.o. - idatabaze.czZahradnické služby, práce - idatabaze.cz