česky   svisloid.gif   english   svisloid.gif   deutsch
Hlavní stránka  >  Služby  >  Realizace zahrad  >  Zahrady

Návrhy zahrad - realizace zahrad

01_skalka_0_0.jpg

Při realizacích zahrad čerpá naše firma z bohatých zkušeností získaných v tuzemsku i v zahraničí. Zabýváme se jak realizacemi zahrad, tak jejími renovacemi. Naše firma pracuje v zahradnickém oboru již od roku 1996. Za tuto dlouhou dobu jsme získali mnoho zkušeností. Dokážeme zákazníkovi připravit zahradu, dle jeho představ a možností.

03_ricnikoryto_0_0.jpg

Před samotnou realizací zahrady je důležitá její příprava. Dobře vypracovaný projekt – návrh zahrady - je základem úspěchu. Firma COVENANT zahrady a parky s.r.o. Vám vytvoří projekt zahrady, který připravíme v grafické formě pro lepší orientaci přímo v rostlinném spektru. Ne každý si dokáže představit, jak vypadají zajímavé stromy, okrasné keře, které zaujmou květy, zbarvením listů či jejich plody. Travin a trvalek je taktéž ohromné množství. Proto připravujeme pro klienty rozsáhlou fotodokumentaci k návrhu zahrady. Některé rostliny vyniknou na jaře, jiné v létě a máme i dřeviny, které rozjasní zahradu i v zimním období.

08_travnik_0.jpg

Projektanti naší firmy znají veškerý sortiment bylin i dřevin a dobře vědí, jaké mají rostliny nároky, jaké vyžadují stanoviště, půdu a jejich další požadavky. Řeknou Vám, jak bude zahrada vypadat za rok, za pět let a také za desítky let po výsadbě. Je důležité nezapomenout na časové hledisko, aby Vás některé stromy nepřerostly a Vy s nimi neměli za pár let více starostí, než radosti.

13_javordlanit_0.jpg

Optimální termín přímo pro realizaci zahrady je začátek března až do zámrzu půdy. To někdy bývá až do prosince. Pokud tedy nechcete zakládat zahradu v období Vánoc či po Novém roce, máme pro návrh a realizaci Vaší zahrady obvykle dostatek času.

14_zahrada_0.jpg

Před realizací zahrad jezdíme do mnoha tuzemských, někdy i zahraničních školek, kde si pro Vás pečlivě vybíráme zvolené byliny a dřeviny. Rostliny dodávané naší firmou jsou v té nejvyšší kvalitě.

20_cesticka_0.jpg

Důležitým prvkem zahrady je trávník. Trávník zakládáme jak výsevem, tak i pokládkou travního koberce, kde máte následně zelenou plochu ihned k využití.

22_kapradi_0.jpg

Zabýváme se také tvorbou zahradních i koupacích jezírek, potůčků, kaskád, skalek, kamenišť  i menších vodopádů. Vodní prvek vždy pozitivně obohatí zahradu. Vytvoříme dřevěné prvky i drobné zahradní stavby. Posezení pod pergolou s výhledem do zelené zahrady může být pro Vás opravdovým zážitkem i odpočinkem.

Služby

Kontakt

COVENANT
zahrady a parky s.r.o.

Mendelova 540/21
Praha 11 - Háje
149 00

: 28403151
DIČ: CZ28403151

Projektový manažer:
+420 606 725 107

Přípravářka:
+420 602 642 453

ICQ: 339 506 743

Covenant E-mail:
[javascript protected email]COVENANT zahrady a parky, s.r.o. - idatabaze.czZahradnické služby, práce - idatabaze.cz