_ _
rozc-1-sluzby.jpg Realizace zahrad

Při realizaci zahrady a jejího okolí, která je hlavní činností naší firmy, využíváme bohatých zkušeností získaných v tuzemsku i v zahraničí.
 

rozc-2-projekt.jpg Projekční činnost

Projekty, návrhy zahrady či skicu zahrady, Vám připraví náš zahradní projektant, který se nejdříve detailně seznámí se situačními podmínkami místa a dále s Vašimi požadavky, nápady a návrhy.

rozc-3-rekon.jpg Rekonstrukce

V minulosti se naše společnost podílela na rekonstrukci zahrad Pražského hradu i historických zahrad na severu Itálie.

rozc-4-pece.jpg Péče o dřeviny

„Údržba zahrad“ neboli péče o zahradu a její zeleň, by měla být kvalitní a pravidelná. Bez pravidelné údržby zahrady nikdy nedocílíte požadovaného efektu.

rozc-5-stromy.jpg Přesazování stromů

Abychom dokázali vzrostlý strom přesadit, případně vaší zahradu již vzrostlými stromy osadit, je třeba splnit několik následujících podmínek.  
 

rozc-6-snih.jpg Úklid sněhu

Zajišťujeme služby celoročních údržeb pro naše stálé klienty stejně jako pro klienty vyžadující jenom zimní údržby, a to pro široké spektrum zákazníků, od obytných domů po rozlehlé průmyslové objekty. Jsme vám k dispozici 24 hodin denně.

rozc-7-prodej.jpg Prodej
  • zahradnický substrát a kompost
  • veškerý rostlinný materiál
  • zahradní kameny
     
rozc-8-porad.jpg Poradenství

Připravili jsme pro Vás nejzásadnější zahradnické práce po celý rok. Každý měsíc zde naleznete rady co a jak v daném měsíci provést, ostříhat, pohnojit atd. Informace a rady, které zde nenaleznete, Vám po Vašem dotazu v rámci možností zodpovíme.