_ _

Dřeviny - okrasné keře - stromky

realizace_zahrad__vysadba_travin__vysadba_okrasnych_keru.jpg

Firma COVENANT zahrady a parky nabízí široký sortiment okrasných keřů, trvalek a trav, sezóně také nabízíme hlíznaté rostliny a cibuloviny.

Okrasné keře Vám dovezeme ve vysoké kvalitě. Jezdíme rostliny vybírat do všech školek v České republice. Jezdíme také do zahraničí zejména do Německa Holandska nebo Itálie, kde vybíráme převážně nadstandardní stromy, které v České republice nejsou. Z českých školek spolupracujeme s těmito školkami: Arboeko, Školky Montano, spol. s r.o., Školní lesní podnik v Kostelci nad Černými lesy, Lesy hl. m. Prahy, Okrasná školka Kbely a Ďáblice, Agarden, Dagmar Levová - Zahradní centrum Slaný, Gabriel s.r.o., ŠKOLKY ALEJ, s.r.o., Školky Litomyšl, spol. s r.o., Pereny Dagmar Pešičkové a další. Ze zahraničních školek to jsou Lorberg, Lappen, Lorenz von Ehren a Ley. V případě zájmu můžeme dovést širokou škálu trvalek a trav ze zahraniční školky Foesrher – Stauden.

Stačí nás poptat a my Vám připravíme cenovou nabídku rostlinného materiálu na míru. Rostliny Vám prodáme jak ve velké množství tak také i kusově.

Při prodeji okrasných keřů Vám poskytneme odborné zahradnické rady pro zdárný růst rostliny. Naši kvalifikovaní zahradníci Vám rádi poradí jak keřík vysadit, na jaké stanoviště a jak o něj pečovat po výsadbě. Každá rostliny má své nároky, proto se nás neváhejte zeptat na radu. Poradíme Vám, i když už nebudete u nás. Stačí nám zavolat nebo nás kontaktovat elektronicky a to na email [javascript protected email]. Jsme připraveni na jakékoliv Vaše zahradnické otázky.

V případě, že si rostliny chcete vybrat sami. Vám můžeme připravit speciální plán a objet zahradní školky s Vámi. Budeme informovat dané školky a Ti Nás budou očekávat a budou nám k dispozici. Můžeme navštívit jak české tak i zahraniční školky. Vždy záleží na Vás.