_ _

Firma COVENANT zahrady a parky nabízí široký sortiment stromů. Veškerých velikostí. Můžeme Vám nabídnout jak stromy malé a to špičáky nebo malé výpěstky nebo zakrslé stromy. Převážně Vám nabízíme okrasné stromy ze školek velikosti (obvod kmínku v 1m) 8-10cm, 10-12cm, 12-14cm, 14-16cm, 16-18cm, 18-20cm, 20-25cm, 25-30cm, a také nadstandardní stromy jako jsou velikosti 30-35cm až stromy 50-60cm i vyšší. Záleží na Vaší představě. Také disponujeme stromky ovocnými (třešeň, višeň, jabloň, hrušeň, meruňka, broskvoň, moruše, a další zajímavé ovocné druhy).

Okrasné stromy Vám dovezeme ve vysoké kvalitě. Jezdíme rostliny vybírat do všech školek v České republice. Jezdíme také do zahraničí zejména do Německa Holandska nebo Itálie, kde vybíráme převážně nadstandardní stromy, které v České republice nejsou. Z českých školek spolupracujeme s těmito školkami: Arboeko, Školky Montano, spol. s r.o., Školní lesní podnik v Kostelci nad Černými lesy, Lesy hl. m. Prahy, Okrasná školka Kbely a Ďáblice, Agarden, Gabriel s.r.o., ŠKOLKY ALEJ, s.r.o., Školky Litomyšl, spol. s r.o., a další. Ze zahraničních školek to jsou Lorberg, Lappen, Lorenz von Ehren a Ley. V případě zájmu můžeme dovést širokou škálu trvalek a trav ze zahraniční školky Foesrher – Stauden.

Stačí nás poptat a my Vám připravíme cenovou nabídku stromů na míru. Rostliny Vám prodáme jak ve velké množství tak také i kusově.

Při prodeji stromů Vám poskytneme odborné zahradnické rady pro zdárný růst rostliny. Naši kvalifikovaní zahradníci Vám rádi poradí jak strom vysadit, na jaké stanoviště a jak o něj pečovat po výsadbě. Každá rostliny má své nároky, proto se nás neváhejte zeptat na radu. Poradíme Vám, i když už nebudete u nás. Stačí nám zavolat nebo nás kontaktovat elektronicky a to na email covenant@covenant.cz. Jsme připraveni na jakékoliv Vaše zahradnické otázky.

V případě, že si rostliny chcete vybrat sami. Vám můžeme připravit speciální plán a objet zahradní školky s Vámi. Budeme informovat dané školky a oni Nás budou očekávat a budou nám k dispozici. Můžeme navštívit jak české tak i zahraniční školky. Vždy záleží na Vás.