_ _

Firma COVENANT zahrady a parky nabízí široký sortiment substrátů. Připravíme nebo doporučíme Vám ideální substrát pro Váš daný pozemek. Při výběru substrátu respektujeme stanoviště a místo použití. Připravíme Vám substrát pro záhony, střešní zahrady (intenzivní i extenzivní), vřesoviště, trvalkové záhony, trávníky či parkoviště.

Naše firma disponuje několika druhy substrátů, v případech, kdy je nutné substrát upravit. Například dodat některý prvek, který určitě skupenství požaduje, nebo přesně upravit kyselost či zásaditost půdy. Substrát namícháme dle požadovaných parametrů.

Mimo substrátů také prodáváme rašelinu. Tu máme jak volně loženou i v pytlích či big bagu. Na rozdíl od substrátu, který máme pouze volně ložený.

COVENANT zahrady a parky Vám také jakékoliv množství substrátu. Disponujeme nákladními auty.

Stačí nás poptat a my Vám připravíme cenovou nabídku substráty či rašelinu přímo na míru. Poradíme Vám, i když už nebudete u nás. Stačí nám zavolat nebo nás kontaktovat elektronicky a to na email [javascript protected email]. Jsme připraveni na jakékoliv Vaše zahradnické otázky