_ _

Firma COVENANT zahrady a parky nabízí široký sortiment trávníkových směsí. Připravíme nebo doporučíme Vám ideální složení trávníkové směsi pro Váš daný pozemek. Při výběru trávníkové směsi respektujeme morfologické a biologické odlišnosti jednotlivých travních druhů, dále zohledníme intenzitu či extenzitu trávníku v budoucnosti, také respektujeme půdní typ a druh.

Nejprodávanějším typem směsi pro trávníky je směs pro okrasné trávníky. Jsou to trávníky estetické. Jsou to trávníky husté, jemné a vyrovnané.

Základ směsi pro okrasné trávníky tvoří kostřava červená. Do směsi pro suchá stanoviště je vhodným doplňkovým druhem kostřava ovčí, která zvyšuje suchovzdornost porostu. Ve směsích pro vlhká a střední stanoviště se kostřavy červené doplňují psinečkem tenkým. Pro odolnost vůči zátěži přidáváme do travních směsí lipnici luční.

V případě zájmu Vám připravíme travní směs i pro golfové trávníky (speciálně pro jamkoviště - greens, okolí jamkoviště - forgreens, dráhy golfových hřišť – fairways, odpaliště – tees, okolní plochy – semiroughs a rouge), pro rekreační trávníky, trávníkové směsi pro krajinné trávníky, komunikační trávníky či střešní trávníky.

COVENANT zahrady a parky Vám také přiveze a položí trávníkový koberec. Dovážíme od desítek metrů až tisíce metrů. Trávníkový koberec je ideální pro aktuální zelený stav. Přijedeme, položíme, odjedeme a máte krásný zelený trávník. Nemusíte čekat týdny, než se Vám zazelená trávník z výsevu.

Stačí nás poptat a my Vám připravíme cenovou nabídku travní směsi na míru. Poradíme Vám, i když už nebudete u nás. Stačí nám zavolat nebo nás kontaktovat elektronicky a to na email covenant@covenant.cz. Jsme připraveni na jakékoliv Vaše zahradnické otázky.