_ _

Kameny do zahrad

realizace_zahrad__vysadba_travin__vysadba_okrasnych_keru.jpg

Firma COVENANT zahrady a parky nabízí široký sortiment kamenů, kačírku, valounů, štěrku. Nabízíme také keramzit, písek či další materiály, které se používají v zahradách či při sadových úpravách.

Kameny dovážíme z několika lomů v České republice. Kameny používáme dle projektů nebo Vám můžeme doporučit dle použití. Dodáváme kameny do kamenišť, skalek, pro šlapákové cesty, na terasy do dlažeb, a dalších zahradních staveb jako jsou například zídky či gabiony.

Kačírky Vám dovezeme v široké velikostní škále. Disponujeme drobným kačírkem, který se používá pod dětské hřiště nebo většími velikostmi, které se využívají dekoračně do záhonů či drenážně.

Podobné využití kačírku má i štěrk, který se využívá u moderních staveb jako mulč. Další jeho využití jsou, zimní posypy, podsyp pod zámkovou dlažbu nebo pro drenážní účely.

Vedle kamenných složek se pro mulčování používá můlčovací kůra = borka. Tuto kůru máme také v několika variantách. A to jemně drcenou kůru pro trvalkové záhony nebo hrubší pro keřové či stromové výsadby.

COVENANT zahrady a parky Vám také přiveze jakýkoliv požadovaný materiál od kamenů, štěrk po kvalitní mulčovací kůru.

Stačí nás poptat a my Vám připravíme cenovou nabídku na požadované zahradní materiály.

nebo nás kontaktovat elektronicky a to na email [javascript protected email]. Jsme připraveni na jakékoliv Vaše zahradnické otázky.